Sklá

Pod slovom sklo si človek vybaví väčšinou obyčajnú výplň okien. No my berieme sklo ako materiál so širokou škálou možností použitia a opracovania. Na samotné opracovanie skiel používame najmodernejšiu techniku talianskej výroby. To nám umožňuje opracovanie skiel typických aj atypických tvarov a podčiarknuť tak finálny vzhľad skla. Nerobí nám problém opracovať sklo rôznych hrúbok na podnet akejkoľvek požiadavky našich zákazníkov.

Spoločnosť Sklodax vám z opracovania skiel ponúka napríklad brúsenie hrán, leštenie skiel, uhlové brúsenie a mnoho ďalších druhov opracovaní skiel. Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie o opracovaní skiel a samotnej technológii, kliknite na podskupinu opracovanie skiel.
Ďalšou našou špecializáciou je výroba takzvaných nábytkových skiel či vzorovanie. Predstavte si pod tým rôzne výplne skrinkových dvierok a dverí. Vieme vyrobiť matné, pieskované sklá, ale aj sklá s okrasnými motívmi. Samozrejme, že tieto nábytkové sklá majú aj iné účely. Môžu sa stať súčasťou izolačných dvojskiel alebo môžu plniť funkciu lepeného bezpečnostného skla. Variantov je u nás neúrekom a preto stačí iba prísť a dohodnúť sa.

Pokiaľ si chcete skrášliť vašu domácnosť niečím novým a štýlovým máme pre vás skvelú novinku, takzvaný lakobel. Čo to je? Inak pomenovanie je aj planilague, teda farebné lakovanie skla. Je to moderné opracovanie skla so širokou škálou využitia. Najčastejšie sa tento spôsob opracovania skla používa namiesto kachličiek za kuchynskú linku, výplň interiérových kuchynských dvierok a dverí či výplň šatníkových skríň. Lakobel ozvláštni vašu domácnosť a dodá jej neopakovateľný pocit pohodlia. Ak sa sklá zlepia do takzvaného coneu, dajú sa použiť napríklad ako predeľovacie steny či moderné sklené posuvné dvere. Sklá vo vyhotovení lakobel je dostupné v rôznych hrúbkach a farebných odtieňoch. Pozrite si našu ponuku.

Sklo s grafickou potlačou je naša špecialita. Je to technológia digitálnej tlače na povrch skla, ktorá umožňuje moderne a dizajnovo doladiť jednotlivé prvky vo Vašom interiéri do jedného štýlového celku. Využite sklo s grafickou potlačou vo Vašej kuchyni, v spálni, vo vstupných halách, alebo jednoducho všade, kde sa Vám to bude hodiť.

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou!